محصولات

مشاوره، منتورشیپ، آموزش با کیفیت و

پرورش نسل بعدی کارآفرینان و استارتاپ‌های ایران

به تصمیم امروز شما وابسته است


چرا نکسینولب؟

نکسینولب شما را به استارتاپ‌ها، مراکز رشد و شتابدهنده‌های سراسر کشور معرفی می کند.

شبکه‌ای به وسعت ایران

شتابدهنده دیموند به واسطه تجربه 7 ساله خود، شبکه ای با بیش از 4 هزار استارتاپ و کارآفرین را به شما متصل خواهد کرد.

در اکوسیستم استارتاپی دیده شوید

رویدادهای بزرگ و مهم اکوسیستم استارتاپی، به دنبال برترین‌ها برای مشاوره، تدریس و سخنرانی هستند. نکسینولب تلاش خود را برای معرفی شماانجام خواهد داد.

همه امکانات در یک پنل

با پنل نکسینولب، تمام فعالیت‌های خود نظیر مشاوره، منتورشیپ تدریس دوره‌ها و وبینارها مدیریت کنید.

در کمتر از 1 دقیقه ثبت‌نام کنید و از مزایای همکاری با نکسینولب بهره‌مند شوید

ثبت‌نام مشاوران

محبوب ترین منتورها

در کنار برترین‌های اکوسیستم استارتاپی ایران دیده شوید:

مدرسان و مشاوران نکسینولب در کدام مجموعه‌ها فعالیت می‌کنند؟

به همراه ده‌ها شرکت مطرح دیگر...

سوالات متداول

نکسینولب چیست؟

نکسینولب برند آموزشی شتابدهنده دیموند؛ اولین و بزرگترین پروژه آموزش کارآفرینی ایران با نقشه راهی استاندارد است که به واسطه شبکه بزرگی از مشاوران و منتورهای سطح اول اکوسیستم استارتاپی ایران، تبدیل به یک پلتفرم کامل برای آموزش و یادگیری کارآفرینی و ارتباط موثر کارآفرینان، مدرسین و مشاوران و همچنین شتابدهنده‌ها و مراکز رشد سطح کشور شده است.

مشاوران و منتورهای نکسینولب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشند؟

اگر تجربه و دانش خوبی در هر یک از حوزه‌های مرتبط با راه‌اندازی و رشد کسب‌وکارهای استارتاپی دارید یا در یکی از شرکت‌های سطح اول استارتاپی فعالیت می‌کنید؛ نکسینولب با افتخار از همراهی و همکاری شما استقبال می‌کند.

در چه حوزه‌ها و تخصص‌هایی می‌توان با نکسینولب همکاری کرد؟

هر یک از تخصص‌های مرتبط با کارآفرینی و راه‌اندازی استارتاپ از ابتدای شکل‌گیری ایده و تیم تا انتهای رشد و بلوغ یک کسب کار، برای مخاطبان نکسینولب ارزشمند است. علاوه بر مسائل پایه کسب و کار، مهارتهای تکمیلی نظیر دیجیتال مارکتینگ، UI/UX ، مهارتهای فنی و برنامه نویسی، سئو، مدیریت محصول و ... نیز از جمله تخصص‌های مورد نیاز کسب و کارهای استارتاپی و نوپا است.

نکسینولب چه محصولات و خدمات آموزشی دارد؟

در نقشه راه نکسینولب به کمک مشاوران، منتورها و مدرسین برتر ایران محصولاتی نظیر درسنامه‌های رایگان، مشاوره و منتورشیپ آنلاین، دوره‌های ویدئویی و رویدادهای کارآفرینی به کارآفرینان و استارتاپ‌های سراسر کشور ارائه خواهد شد.

مزایای همکاری من با نکسینولب چیست؟

شما با پیوستن به شبکه منتورهای نکسینولب به سادگی می‌توانید به جامعه بزرگ مخاطبان نکسینولب متصل شده و از طریق ارائه دوره‌های ویدئویی، مشاوره و منتورشیپ دانش و تجربه خود را منتقل کرده و در کنار ایفای مسئولیت اجتماعی خود در راستای پرورش نسل بعدی کارآفرینان و استارتاپ‌ها، به درآمدزایی از این طریق بپردازید.

نقش من در نکسینولب چیست؟

هر منتور بخشی از پازل 200 مرحله‌ای نکسینولب را از طریق مشاوره، منتورشیپ، تدریس دوره‌های ویدئویی و وبینارها تکمیل می‌کند تا برای اولین بار کارآفرینان و استارتاپ‌ها از سردرگمی در مسیر یادگیری و رشد خود رهایی یابند. پس از ثبت‌نام از طریق پنل به کلیه فعالیت‌ها امکانات دسترسی و بر درآمدها و سوابق فعالیت خود مدیریت داشته باشید.

سیستم درآمدی در پلتفرم نکسینولب به چه شکل است؟

مشاوره و منتورشیپ آنلاین: هزینه هر جلسه توسط مشاور تعیین شده و نکسینولب بخشی کوچکی از درآمد را در ازای ارائه خدمات بازاریابی، ارائه بستر آنلاین و سایر خدمات پشتیبانی خود دریافت خواهد کرد. دوره‌های ویدئویی: به صورت مشارکتی است. به این صورت که در ازای هر فروش دوره درآمد مشخصی داشته باشید یا کل محتوای آموزشی خود را در ابتدا به نکسینولب واگذار کنید.

به دنبال درآمدزایی از مشاوره و آموزش نیستم، آیا می‌توانم با نکسینولب همکاری کنم؟

بله! در زمان ثبت‌نام با اعلام آمادگی خود برای فعالیت در کمپین‌های مسئولیت اجتماعی نکسینولب، می‌توانید از این کمپین‌ها مطلع شده و خدمات و آموزش‌های خود را به کارآفرینان مناطق محروم و یا معرفی شده از سوی خیریه‌های مورد تایید نکسینولب ارائه کنید.

keyboard_arrow_up