محصولات

مشاوره آنلاین

مدیریت محصول

به سادگی آب خوردن

پلتفرم منتورشیپ نکسینولب امکان دسترسی آنلاین به برترین فعالان کارآفرینی و استارتاپی را فراهم کرده تا حاصل تجربه ایشان به سادگی در اختیار شما قرار بگیرد

ده ها سال تجربه در اختیار شما...

فاصله شما با برترین‌های اکوسیستم کارآفرینی و استارتاپی کشور تنها چند کلیک است... کافیست حوزه مورد نظر خود را انتخاب کنید...

جستجو سایر حوزه‌ها

450
+
مشاور و متخصص کسب و کار

در هر لحظه از شبانه روز بدون محدودیت جغرافیایی می توانید منتور/مشاور خود را بر اساس تجربه و رزومه انتخاب کنید و برای حل چالش های کسب و کارتان راهنمایی بگیرید.

محبوب‌ترین منتورها

آزمون و خطا در کسب و کار جواب نمی‌دهد...

هزینه پنهان عدم دریافت مشاوره از متخصصین را با انتخاب مسیرهای اشتباه در کسب و کارتان پرداخت نکنید!

استفاده از مشاوره آنلاین

بدون دغدغه بعد مسافت و کرونا و ... به سادگی از هرجای ایران به برترین‌ها دسترسی داشته باشید.

مدرسان و مشاوران نکسینولب در کدام مجموعه‌ها فعالیت می‌کنند؟

به همراه ده‌ها شرکت مطرح دیگر...

منتور یا دسته‌بندی مورد نظر خود را پیدا نکردید؟!

با پر کردن فرم نیازسنجی رایگان نکسینولب، کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن ، منتورهای پیشنهادی به شما ارائه می‌دهند.

فرم نیازسنجی رایگان

سوالات متداول

پاسخ به سوالات شما در خصوص محصول منتورشیپ در نکسینولب

نکسینولب چیست؟

نکسینولب جامع‌ترین بستر ارائه خدمات و آموزش‌های مرتبط با کارآفرینی و کسب و کار است. در نکسینولب شما می‌توانید به سادگی با برترین مدرسان و مشاوران کارآفرینی و کسب وکار در ارتباط باشید و یا از محتواهای آموزشی آن بهره‌مند شوید. در بخش ابزارها نیز قابلیت دسترسی به ابزارهای پایه و پیشرفته کسب و کار از مباحث استراتژیک تا ابزارهایی نظیر درگاه پرداخت و ... را خواهید داشت.

مشاوره آنلاین نکسینولب چیست؟

محصول مشاوره آنلاین نکسینولب در اصل نقطه اتصال مستقیم کارآفرینان و کسب و کارهای نوپا با اساتید و متخصصین برتر اکوسیستم کسب و کار کشور است. در این بستر شما می‌توانید به سادگی یک جلسه اختصاصی با هر یک از مشاوران مورد نظر خود رزرو کرده و از هرکجای ایران به صورت آنلاین به حل چالش‌های کسب و کار خود بپردازید.

چطور باید مشاوره بگیرم؟

با جستجو بر روی نام، تخصص و یا شرکت محل فعالیت متخصص مورد نظر خود، به سادگی به صفحه شخصی هر یک از مشاوران بروید و با استفاده از دکمه رزرو مشاوره، به سادگی درخواست خود را ثبت کنید.

چقدر هزینه باید بپردازم؟

برای دریافت خدمات مشاوره در پلتفرم نکسینولب برای هر یک از مشاوران مبلغ مشخصی تعیین شده است. این مبلغ بر اساس تمایل مشاور مورد نظر تعیین شده و نکسینولب نقشی در قیمت گذاری خدمات مشاوران ندارد. نکسینولب به عنوان بستر تلاش می‌کند بر اساس فاکتورهای مورد نظر شما بهترین مشاوران را به شما پیشنهاد دهد.

اگر در کسب و کار خود به چالشی برخورد کردید که برای آن راه حلی نداشتید،

زمان استفاده از خدمات مشاوره آنلاین نکسینولب است:

keyboard_arrow_up